Artikel 18 van 19

Vintage Lammy Coat – Camel Size:M

€ 79,95 (exclusief btw)
Voorraad 1 stuk

Maak een krachtig stijlstatement met deze exclusieve  Lammy Coat. Geïnspireerd uit de iconische jaren 70 en opnieuw vormgegeven voor de moderne liefhebber van vintage fashion. De warme camelkleur, luxe teddyvoering en rijke afwerking geven deze jas een tijdloze uitstraling die moeiteloos comfort en karakter combineert.

De lange pasvorm tot op de knie zorgt voor een elegant silhouet, terwijl de vijf verticale panelen aan de voor- en achterzijde de jas een verfijnde, slankmakende uitstraling geven. De royale capuchon en volle imitatiebontdetails bieden extra warmte en een luxe vintage look.

Perfect voor wie zich wil onderscheiden met authentieke stijl en duurzame mode.

Details

  • Lange lammycoat tot op de knie
  • Luxe camelkleurige  buitenzijde
  • Zachte, warme teddyvoering
  • Royale capuchon met vol imitatiebont
  • Vijf verticale panden voor een elegante pasvorm
  • Grote knoopsluiting aan de voorzijde
  • Steekzakken aan beide zijden
  • Comfortabele regular fit
  • Uit de iconische jaren 70 mode

Materiaal

  • Voering: zachte teddy-fleece
  • Bont: hoogwaardig imitatiebont

Styling Tip

Combineer deze jas met een wijde pantalon, flared jeans of een vintage jurk voor een authentieke seventies uitstraling. Af te maken met gouden sieraden en laarzen voor een krachtige Afterlife-look.

Overzicht
© 2016 - 2026 afterlife vintage kleding en streetwear Y2K | sitemap | rss | bestelling herroepen | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel